Strona w przebudowie.

KONTAKT

(33)815-04-31 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
lub
ksiegarnia@augustana.pl.

Zapraszamy wkrótce.

abcd

Księgarnia Augustana
27 maj 2018
Twój koszyk jest pusty.
Baner główny
Regulamin

Postanowienia ogólne:

1. Zamówienia można składać przez stronę www.ksiegarnia.augustana.pl, która należy do Wydawnictwa Augustana, pl. ks. M. Lutra 3, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 547 209 66 88, e-mail: ksiegarnia@augustana.pl, telefon 338150432
2. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze.
3. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
4. W ramach sprzedaży promocyjnej dostępna jest ograniczona ilość towarów. Realizacja zamówień następuje w kolejności wpływu potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.


Składanie i realizacja zamówień:
1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie w formularzu wymaganych danych oraz podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji w przypadku zamieszczenia na formularzu niekompletnych lub błędnych danych.
2. Poprzez złożenie zamówienia Klient oświadcza, iż wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Wydawnictwo Augustana w związku z koniecznością realizacji zamówienia. Wydawnictwo Augustana z kolei oświadcza, że podane dane nie zostaną w żadnej formie udostępnione osobom trzecim.
3. Złożenie zamówienia w Księgarni Augustana jest jednoznaczne z oświadczeniem Klienta, że zapoznał się z regulaminem i go akceptuje.
4. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje wiadomość na podany adres e-mailowy z potwierdzeniem dokonania zakupu. W e-mailu podany jest numer konta, na który należy dokonać przelewu (nie dotyczy to zamówień płatnych przy odbiorze).
5. Księgarnia Augustana zastrzega sobie możliwość zrealizowania niekompletnego zamówienia w przypadku wyczerpania stanów magazynowych zamówionych pozycji. O zaistniałym fakcie Klient zostanie poinformowany e-mailem lub telefonicznie, a kwota rozliczenia zostanie odpowiednio skorygowana.
6. Księgarnia Augustana w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji zamówienia oraz jego anulowania w przypadku uzasadnionych wątpliwości co do rzetelności lub wiarygodności złożonego zamówienia.
7. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT.

Formy płatności i wysyłka towaru:
1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
a) płatność gotówką przy odbiorze osobistym w Księgarni Augustana w Bielsku-Białej, pl. ks. Marcina Lutra 3
b) płatność przy odbiorze – należność jest pobierana przy dostarczeniu przesyłki na podany adres
c) przelew bankowy na konto
Wydawnictwa Augustana: ING Bank Śląski  98 1050 1070 1000 0090 6451 2354
2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – z chwilą otrzymania zamówienia
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym – po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Wydawnictwa Augustana
3. Koszt wysyłki w Polsce:

wartość zamówienia

przesyłka za pobraniem 48h Poczta Polska

przelew przesyłka ekonomiczna polecona

przelew przesyłka priorytetowa polecona

przelew kurier

do 50 zł

18 zł

11 zł

13 zł

20 zł

51-150 zł

15 zł

8 zł

10 zł

20 zł

od 151 zł

10 zł

gratis

5 zł

12 zł


4. Wysyłka pojedynczych numerów Zwiastuna Ewangelickiego kosztuje 2 zł (przy płatności przelewem).
5. Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 10 dni roboczych.
6. Zamówienia dostarczane są przez Pocztę Polską.
7. W przypadku wysyłki zagranicznej opłata za przesyłkę uzależniona jest od wagi zamówienia. W sprawie kosztów wysyłki zagranicznej prosimy o kontakt:
ksiegarnia@augustana.pl lub tel. +48 33 815 04 31

Odstąpienie od umowy

 1. Klient, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od objęcia rzeczy w posiadanie przez klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. 

3. Klient może odstąpić od umowy, składając przedsiębiorcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu. Oświadczenie może zostać wysłane jako skan na adres ksiegarnia@augustana.pl lub pocztą tradycyjną na adres Wydawnictwa Augustana, pl. ks. M. Lutra 3, 43-300 Bielsko-Biała. W przypadku płatności gotówką lub za pobraniem sugerujemy podanie numeru konta bankowego, na które zostaną zwrócone środki.

4. Klient ma obowiązek zwrócić rzecz niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

5. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy – opakowanie, wysłanie.

6. Wydawnictwo Augustana niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia klienta o odstąpieniu od umowy oraz po otrzymaniu towaru z powrotem, zwróci klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do klienta.

7. Wydawnictwo Augustana dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył klient, chyba że klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu w formularzu odstąpienia od umowy.

8. Jeżeli klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

9. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

10. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa umowę uważa się za niezawartą.

Reklamacje

1. Klient może zgłosić reklamację pisemnie na adres Wydawnictwo Augustana, pl. M. Lutra 3, 43-300 Bielsko-Biała lub e-mailowo: ksiegarnia@augustana.pl.

2. W reklamacji należy podać swoje dane - imię i nazwisko, adres, rodzaj wady towaru.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona nie później niż w terminie 14 dni od jej złożenia.


Formularz odstąpienia od umowy


Masz pytania lub problem z zamówieniem, potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami:

ksiegarnia@augustana.pl   lub tel. 33 815 04 31